Чому так хочеться солодкого при вагітності?

Про незвичайні смакові пристрасті вагітних ходять легенди. Напевно, всі чули історії про жінок, які з’їдають крейда або вугілля. Будь-яке сильне бажання чогось незвичайного свідчить про брак в організмі майбутньої мами необхідних вітамінів і мікроелементів.
На щастя, найчастіше хочеться все-таки чогось звичного: фруктів, морозива і, звичайно, солодкого. У багатьох майбутніх мам тяга до солодкого переходить будь-які межі, змушуючи їх упаковками поїдати мармелад, зефір, шоколад. Чому ж так хочеться солодкого при вагітності?
Найчастіше не через потреби організму в глюкозі, як думають багато хто, виправдовуючи надмірне захоплення тістечками та цукерками, а через емоційний дискомфорт. Звичайно, вагітність — незабутній час, але це так само час тривог і сумнівів. З’їдена шоколадка # 8212; для багатьох перевірений спосіб підняти собі настрій і заспокоїтися. На жаль, промислові солодощі містять далеко не завжди корисні барвники та консерванти, тому вагітній жінці краще утримуватися від їх вживання. Крім того, з’їдене солодке викликає різкі перепади рівня цукру в крові.
Набагато корисніше для майбутньої мами приготувати корисні солодощі вдома. Зробіть домашнє морозиво з йогурту і фруктів, із замороженого фруктового соку. Можна приготувати домашню пастилу з сухофруктів, фруктове желе — рецептів безпечного солодкого безліч.
Відповіддю на питання чому так хочеться солодкого під час вагітності, буде і те, що ваш організм звик до додаткового джерела позитивних емоцій. У ваших силах замінити це джерело тим, що принесе велику користь і принесе не менше задоволення.
Намагайтеся отримувати більше позитивних вражень. Як правило, піднімає настрій все пов’язане з майбутнім малюком. Немає нічого приємнішого вибору імені, підготовки дитячої кімнати. Відкиньте забобони # 8212; як приємно шити одяг, ковдрочку для майбутнього малюка. А скільки розвиваючих іграшок можна змайструвати своїми руками. Після пологів у вас вже не буде на це часу.
Займайтеся справами, які сприяють зняттю напруги: малюйте, слухайте музику, гуляйте. Запишіться на заняття плаванням для вагітних — плавання відмінно знімає стрес і дозволяє максимально розслабитися.
Щоб не так хотілося солодкого при вагітності заведіть щоденник. Щоденник це ще одне джерело позитивних емоцій. Можна вести його лише для себе, а можна в Інтернеті, що дозволяє ділитися своїми щоденними емоціями з безліччю людей: обмінюватися враженнями, отримувати поради та рекомендації, обзаводитися новими друзями, не виходячи з дому.
Поїздки, далекі і не дуже (звичайно, з дозволу лікаря), допоможуть відволіктися від переживань і відпочити. Головне — подбати про свій комфорт і безпеку під час подорожей. Не варто замикатися у власній квартирі — Вам на користь змінити обстановку і «віддалитися» від щоденних турбот.
Як бачите, «підсолодити» своє життя можна не тільки за допомогою шоколадок. Вам доступно багато задоволень, безпечних для Вас і майбутньої дитини. Таких, які не викликають проблем із зайвою вагою, алергію та інших неприємностей, особливо небажаних в період очікування малюка.
Беременна в 16 / Вагітна у 16 / Сезон 1, Выпуск 9
Поділіться з друзями: